Klubas ,,Lemtis" talkoje


ŠIAULIEČIAI IR KLUBAS „LEMTIS“  ŠVARINO TALKŠOS EŽERO PAKRANTE

 

Beveik pačiame Šiaulių miesto centre tyvuliuoja Talkšos ežeras. Ši pakrantė tinka pasivaikščioti, bėgioti, sportuoti, važinėti dviračiais ir kitaip leisti laiką gryname ore. Tačiau visi matome, kad šiai erdvei labai reikia priežiūros ir visų mūsų rankų pagalbos.

Gražų šeštadienio rytą apie 200 žmonių iš įvairių organizacijų tokių kaip „Lemtis“,„Bočiai“, „Artis“, Tvarka ir teisingumas, draudimo „PZU Lietuva“, Šiaulių Turizmo centro ir kitų susirinko prie Talkšos ežero į visuotinę talką. Pasiskirstę tvarkymosi zonomis apie pusdienį visi įnirtingai darbavosi: genėjo medžius bei krūmus, tvarkė bėgimo bei pasivaikščiojimo takus, rinko šiukšles, statė suoliukus, pjovė žolę ir atliko kitus darbus... Po darbų Talkšos ežero pakrantė tapo nebeatpažįstama.

„Pasitikime 777-ąjį miesto gimtadienį įrodydami, kad Šiauliai - geriausia ir gražiausia vieta gyventi, mokytis, dirbti, ilsėtis", - sakė klubo „Lemtis“ pirmininkas A. Kvietkauskas.

„Džiugu, kad talkoje sudalyvavo toks gausus Šiauliečių būrys ir šią vietą bendru darbų pavertėme jaukesne. Tikimės, kad tokios talkos prie Talkšos ežero ir toliau bus organizuojamos, o šiauliečiai mielai prie jų prisijungs“, - sakė klubo „Lemtis“  komanda. Klubo „Lemtis“ kolektyvas , sudarė daugumą talkos dalyvių. Klubo „Lemtis“ tarybos vardu visiems didelis AČIŪ , už dalyvavimą talkoje.
 

 
 
 
 
 

Šiaulių diabeto klubo „Lemtis“ pirmininkas

Antanas Kvietkauskas

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą